V rámci rozšiřování našeho pracovního týmu hledáme pracovníka / pracovnici pro provozně – administrativní výpomoc v kanceláři ČSK v Praze.

Pracovní náplň:

• Výpomoc při zajištění agendy evidence členů, správy členských poplatků, fakturace svazových činností a další běžné administrativní činnosti svazu.
  • Podpora organizačních týmů při pořádání svazových akcí, včetně závodů, sportovních soustředění, prezentačních akcí apod.
  • Výpomoc s provozním a administrativním zajištěním fungování reprezentace ČSK, tréninkových center dětí a mládeže ČSK a dalších svazových složek.
  • Komunikace s dodavateli služeb a sportovními partnery ČSK, případně i komunikace v rámci sponzorské spolupráce a marketingu ČSK.
    Pro výkon práce požadujeme:
  • Nadprůměrné komunikační dovednosti a časovou flexibilitu.
  • Výbornou znalost práce na PC zejména v programech MS Office.
  • Dobrou znalost a orientaci na sociálních sítích FB, INSTAGRAM a další.
  • Řidičský průkaz sk. B včetně praktických řidičských zkušeností.
  • Zvládnutí komunikace slovem i písmem v anglickém jazyce.

Nabízíme:
  • Zajímavou a pestrou pracovní činnost v prostředí národního sportovního svazu.
  • Možnost získat cenné kariérní zkušenosti z práce ve sportovním prostředí.
  • Práci na částečný úvazek na max. 10 hodin /týdně a dobrou časovou flexibilitou.
  • Dobré finanční ohodnocení, závislé od kvality provedené práce.
  • Pracovní notebook a telefon, případně další materiální podporu pro Vaší práci.

Pro výběr kandidátů prosíme o zaslání stručného životopisu na email: info@svazkickboxu.cz

Vhodné pro studenty VŠ, nástup možný ihned.

Kontaktní osoba: Jiří Kotík, sekretář ČSK, tel: 734 570 269.